Rekonstrukce bytů Praha – to je naše parketa

Nezařazené

Chcete si pořídit byt, ale evidentně potřebuje rozsáhlou rekonstrukci, než se do něj budete moci nastěhovat? Nevíte si s tím rady? Pak se obraťte na naši společnost, která má bohaté zkušenosti v oblasti rekonstrukce bytů Praha a okolí Prahy.
Chcete mít vše ve svém vybraném hnízdečku perfektní a zároveň si s tím nechcete zatěžovat příliš hlavu? Pak se obraťte na nás. Rádi Vám pomůžeme, abyste se ve svém novém domově cítili dobře. U nás si určitě vyberete nejen kuchyňskou linku či novou podlahu, ale celou rekonstrukce bytů Praha nám bez obav můžete svěřit. Zakládáme si na prvotřídní kvalitě, zajistíme vše od návrhu po realizaci, rovněž obstaráme veškeré revize. U náročnějších rekonstrukcí doporučujeme spolupráci s naším architektem.

Akce na plovoucí podlahy

Stále se nemůžete rozhodnout? Určitě Vás ale osloví naše akce na třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy a laminátové plovoucí podlahy na vybrané dekory. Tato akce platí do vyprodání skladových zásob, takže neváhejte a objednejte si u nás svou rekonstrukce bytů Praha.